Další projekty společnosti

GLOBAL ASSISTANCE a.s rozvíjí a podporuje nové projekty a produkty pro klienty.

Při zajišťování služeb pro klienty přicházíme v průběhu roku na vylepšení,
nové prvky a služby, které se snažíme realizovat do praxe.

Dětská dopravní nadace

Přestože v posledních několika letech počet osob, usmrcených při dopravních nehodách na českých silnicích díky bohu klesá, zůstává smutným faktem, že každoročně mnoho dětí ztratí v důsledku dopravní nehody oba rodiče. Tyto sirotky podporuje Dětská dopravní nadace a Global Assistance na její činnost významně přispívá.

Chytrá asistenční aplikace

Bojíte se, že si v krizové situaci či havárii automobilu nevzpomenete kam volat pro pomoc? Že si nebudete vědět rady? Potom je aplikace Global Assistance přesně pro Vás. S naší aplikací už nikdy nebudete sami v krizových situacích .
Zavolejte svoji asistenční službu jedním klikem, nebo nahlaste nehodu či poruchu Vašeho vozu pomocí dvou jednoduchých kroků na Vašem chytrém telefonu s aplikací.

Autodrom Sosnová kurzy

Základní kurz bezpečné jízdy se skládá z teoretické části a praktické části. Teoretická část probíhá v moderně zařízené a vybavené učebně pod vedením zkušených instruktorů. Praktická pokračuje na speciálně upraveném povrchu imitujícím ledovou plochu. Po celou dobu je na smykové ploše profesionálně vyškolený instruktor, který dohlíží na správnost projetí dráhy a pomocí vysílaček promlouvá ke všem účastníkům přímo do vozu.

Bezpečně na silnicích

V letošním roce jsme se rozhodli šířeji zaměřit na bezpečnost silničního provozu a další aspekty. Mimo Dětskou dopravní nadaci (na jiném místě tohoto webu) již dlouhé roky podporujeme rovněž Kursy bezpečné jízdy na GLOBAL ASSISTANCE Racing Aréně Sosnová u České lípy. V této nové části budete nacházet tématické články vztahující se k silniční bezpečnosti ve spolupráci s "Týmem silniční bezpečnosti".

Linka pomoci řidičů

Čeští motoristé mohou od začátku roku 2015 v případě nehody nebo poruchy využívat jednotnou Linku pomoci řidičům 1224. Nezáleží na tom, u které pojišťovny mají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení) nebo havarijní pojištění. Linku obsluhují zkušení zaměstnanci tří call center smluvních asistenčních společností, které jsou členy ČAAS (Česká Asociace Asistenčních Společností). Jednou z nich je právě GLOBAL ASSISTANCE a.s.

Klub nebeských andělů

Drtivá většina pilotů má řidičský průkaz. Většina pilotů určitě zná z rozhlasových vln a televizních obrazovek dopravní zpravodajství. Do monitorování dopravní situace v něm se zapojují dobrovolní dopravní zpravodajové – řidiči, kteří hlásí momentální mimořádné situace v provozu pomocí svých mobilních telefonů. A sportovní piloti, členové Klubu nebeských andělů patří mezi významné zdroje informací o dopravě.

Nehodové centrum pojišťoven

U tohoto projektu ve spolupráci s Policií ČR zajišťujeme obsluhu jednotného neveřejného čísla na dispečinku, kterému Policie ČR předává požadavky na odtahy vozidel při haváriích a poruchách. Tento systém se uplatňuje především v případech, kdy si řidiči z různých důvodů nezavolají svoji asistenční společnost, například při zranění.