Asistenční služby pro domácnost

Služby jsou určeny pro držitele pojištění domácnosti,
rodinného domu a pro bytová družstva a vlastníky bytů a
domů s uzavřeným zvláštním pojištěním těchto objektů.

K čemu je dobrá domácí asistenční služba ?

Při havárii v bytě Vám zajistíme veškerou pomoc v rozsahu Vašeho pojištění. Naši proškolení koordinátoři Vám pomůžou vyřešit havárii v bytě a společných prostorách. Zajistíme odbornou pomoc přímo na místě v oboru elektrikář, plynař, instalatér, topenář, sklenář, zámečník, a podle potřeby i další práce. To vše v intencích vašeho pojištění za garantované ceny v rámci partnerské sítě Global Assistance.

Dále můžete čerpat IT konzultaci v případě problémů s vaším počítačem nebo poruchou v domácí síti, zajistíme likvidaci nebezpečných rojů včel, vos a sršňů. V rámci některých produktů Vám můžeme zajistit i opravu domácích spotřebičů. To vše zahrnuje moderní domácí asistence!


Pomůžeme vám v případě nouze

Většinou se to stane, když to nejméně potřebujete. Zabouchnete si dveře, když jsou všichni ostatní z bytu už dávno pryč. Nebo praskne přívod k pračce, když jste si šli zacvičit? Nevíme proč, ale život takové naschvály připravuje den co den, a proto je řešíme. Poradíme, co dělat, seženeme odborníka a proplatíme jeho služby. A to několikrát do roka, protože život někdy testuje Vaši trpělivost. Ověřte si Váš nárok na asistenční služby zdarma a celý rozsah služeb k Vašemu pojištění ve vaší pojišťovně nebo v našem asistenčním centru. V současné době asistujeme tyto pojišťovny:

KOOPERATIVA Pojišťovna, a.s.
Česká Podnikatelská Pojišťovna, a.s.
SLAVIA Pojišťovna, a.s.
ERGO Pojišťovna, a.s.

A dále produkty Domácnost Bez Starostí

Mohlo by vás zajímat

Další asistenční služby Global Assistance

Motoristická Assistence

komplexní asistence pro motoristy v celé Evropě

Zdravotní Assistence

asistence při pojištění
léčebných výloh v zahraničí

Právní Assistence

pomoc při řešení právních problémů v ČR i Evropě

Concierge asistence

pomoc při získání informací o službách třetích subjektů