O společnosti

Základním posláním společnosti GLOBAL ASSISTANCE a.s. je pomoc v nouzi
pro klienty smluvních pojišťoven a obchodních partnerů po celých 24 hodin a 7 dnů v týdnu.

10

klíčových služeb

18

let na trhu

25

zemí působnosti skupiny

210 000

spokojených klientů ročně


Společnost GLOBAL ASSISTANCE a.s. byla založena v roce 2004 a je součástí mezinárodního koncernu Vienna Insurance Group. Od našeho vzniku máme zavedený systém řízení jakosti ISO 9001, se záměrem trvale dosahovat zvyšování kvality poskytovaných služeb a zajišťovat spokojenost svých zákazníků.

Srdcem společnosti je asistenční centrum, které pracuje v nepřetržitém provozu a zajišťuje komplexní asistenční služby na území ČR i mezinárodně.

Jsme tvůrcem unikátního informačního a asistenčního softwaru pro řízení asistenčních služeb ProAssist, ASAP a EPA.
Vyvinuli jsme vlastní asistenční aplikace pro chytré telefony a připravujeme další pro zjednodušení účinné pomoci na silnici.

Po celou dobu od založení, provozujeme jedinou dopravní informační linku pro motoristy 24/7, kterou je INFOLINKA DÁLNICE D1. Zde jsou přehrány volajícím nejdůležitější aktuální informace o omezení provozu na této dálnici. Máme i vlastní dopravní zpravodajství pro média včetně mobilních operátorů.

Jako jediná asistenční společnost na českém trhu vlastníme repatriační letadla, sanitky a vyškolený zdravotnický personál pro zajištění repatriace kdekoliv na území Evropy.

Povinně zveřejňované informace
Jsme členem České asociace asistenčních společností (ČAAS)

Cílem České asociace asistenčních společností je…
Koordinovat, zastupovat, hájit a prosazovat společné zájmy členů asociace v České republice ve vztahu k orgánům státní správy a k dalším právním subjektům na národní i mezinárodní úrovni včetně orgánů EU i dalších mezinárodních institucí… Bližší podrobnosti ZDE


Dopravní servis ve významných mediích

Dopravní informační servis společnosti GA je určen pro smluvní rádia, televize, mobilní operátory, portály a veřejné weby. Zde všude jsou publikované kvalitní dopravní informace z GA, které slouží pro širokou motoristickou obec již více než 15 let. Podrobnosti viz. Informační servis


Spolupracujeme s Ústřední vojenskou nemocnicí


Na služby GLOBAL ASSISTANCE denně spoléhají klienti