O společnosti

Základním posláním společnosti GLOBAL ASSISTANCE a.s. je poskytnout pomoc v náročných situacích
klientům smluvních pojišťoven a obchodních partnerů. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
"POSTARÁME SE O VÁS"
Protože nám na Vás záleží. Protože víme jak. Protože to děláme rádi.

10

klíčových služeb

20

let na trhu

25

zemí působnosti skupiny

210 000

spokojených klientů ročně


Společnost GLOBAL ASSISTANCE a.s. byla založena v roce 2004 a je součástí mezinárodního koncernu Vienna Insurance Group. Od našeho vzniku máme zavedený systém řízení jakosti ISO 9001, se záměrem trvale dosahovat zvyšování kvality poskytovaných služeb a zajišťovat spokojenost svých zákazníků.

Srdcem společnosti je asistenční centrum, které pracuje v nepřetržitém provozu a zajišťuje komplexní asistenční služby na území ČR i mezinárodně.

Jsme tvůrcem unikátního informačního a asistenčního softwaru pro řízení asistenčních služeb ProAssist, ASAP a EPA.
Vyvinuli jsme vlastní asistenční aplikace pro chytré telefony a připravujeme další pro zjednodušení účinné pomoci na silnici.

Po celou dobu od založení, provozujeme jedinou dopravní informační linku pro motoristy 24/7, kterou je INFOLINKA DÁLNICE D1. Zde jsou přehrány volajícím nejdůležitější aktuální informace o omezení provozu na této dálnici. Máme i vlastní dopravní zpravodajství pro média včetně mobilních operátorů.

Jako jediná asistenční společnost na českém trhu vlastníme repatriační letadla, sanitky a vyškolený zdravotnický personál pro zajištění repatriace kdekoliv na území Evropy.

Povinně zveřejňované informaceJsme členem České asociace asistenčních společností (ČAAS)

Cílem České asociace asistenčních společností je…
Koordinovat, zastupovat, hájit a prosazovat společné zájmy členů asociace v České republice ve vztahu k orgánům státní správy a k dalším právním subjektům na národní i mezinárodní úrovni včetně orgánů EU i dalších mezinárodních institucí… Bližší podrobnosti ZDE


Dopravní servis ve významných mediích

Dopravní informační servis společnosti GA je určen pro smluvní rádia, televize, mobilní operátory, portály a veřejné weby. Zde všude jsou publikované kvalitní dopravní informace z GA, které slouží pro širokou motoristickou obec již více než 15 let. Podrobnosti viz. Informační servis


Spolupracujeme s Ústřední vojenskou nemocnicí


Na služby GLOBAL ASSISTANCE denně spoléhají klienti