Zdravotní asistence

Tato služba je organizována po celém světě pro klienty,
kteří mají sjednané cestovní pojištění.

K čemu jsou dobré zdravotní asistenční služby ?

Pomůžeme Vám při zdravotních komplikacích v zahraničí

Pokud se jako klient pojišťovny dostanete do zdravotních problémů v zahraničí, zavoláte na určené číslo do asistenčního centra GA, kde vám zkušený koordinátor po ověření poskytne potřebné údaje pro řešení vašeho problému. Jelikož spolupracujeme se špičkovými smluvními lékaři, vyhodnotíme vaší situaci, zajistíme optimální řešení a účinné poskytnutí zdravotní péče kdekoliv ve světě.


Pomůžeme vám v případě nouze

Tato služba je organizována po celém světě pro klienty, kteří mají sjednané cestovní pojištění, a zahrnuje celou škálu zdravotních služeb, jako je ambulantní ošetření, potřebná vyšetření, hospitalizace a v případě potřeby i pozemní nebo letecká repatriace klienta vlastními prostředky.

Partneři v zahraničí

Global Assistance a.s. spolupracuje v tomto oboru s významnými domácími i zahraničními zdravotnickými zařízeními. V turisticky frekventovaných destinacích máme vytvořenou vlastní síť místních smluvních zdravotnických zařízení a lékařů.

Odborné poradenství

V České republice podává služba informace z oblasti zdravotnictví, při zdravotních problémech zprostředkuje rychlou konzultaci s odborným lékařem, v případě potřeby zajistí vyšetření a pokud je to nutné i hospitalizaci v co nejkratším možném termínu.


Letecká repatriace pacientů z celé Evropy

Flotila Global Assistance Air Ambulance disponuje spolehlivými letadly s dobrým provozním doletem a s nejnovějším vybavením. Mimo jiné provozujeme dva moderní letouny typu Cessna 510 Citation Mustang a jeden repatriační speciál Piper Cheyenne III.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na našem 24/7 asistenčním centru: airambulance@1220.cz, nebo telefonicky na +420 266 799 755

Mohlo by vás zajímat

Další asistenční služby Global Assistance

Motoristická Assistence

komplexní asistence pro motoristy v celé Evropě

Právní Assistence

pomoc při řešení právních problémů v ČR i Evropě

Concierge asistence

pomoc při získání informací o službách třetích subjektů

Domácí asistence

pomoc při havarijních situacích v bytech a domech v ČR