Kurzy bezpečné jízdy

Každému se stalo, že mu při řízení auto "udělalo" krizovou situaci, na kterou nebyl připraven.
Téměř každému se stalo, že přišel o body řidiče. Pro všechny jsme připravili a společně provozujeme Kurzy bezpečné jízdy...

Společnost GLOBAL ASSISTANCE ve spolupráci se společností Autodrom Promotion s.r.o. zahájili 1. 10. 2009 provoz „Centra kurzů bezpečné jízdy“ na autodromu DRIVING CAMP Autodrom Sosnová u České Lípy.

Základní kurz bezpečné jízdy se skládá z teoretické části a praktické části. Teoretická část probíhá v moderně zařízené a vybavené učebně pod vedením zkušených instruktorů. Praktická pokračuje na speciálně upraveném povrchu imitujícím ledovou plochu. Po celou dobu je na smykové ploše profesionálně vyškolený instruktor, který dohlíží na správnost projetí dráhy a pomocí vysílaček promlouvá ke všem účastníkům přímo do vozu. Na závěr dostane každý účastník certifikát o úspěšném absolvování kurzu.

Centrum kurzů bezpečné jízdy splnilo všechny zákonem stanovené podmínky a získalo certifikát, který umožňuje řidičům, kteří nasbírali trestné body a splní příslušné zákonné povinností, získat platný certifikát jako doklad k odmazání bodů z karty řidiče podle Zákona 247/2000 Sb. a vyhlášky 156/2008.

Podrobné informace o kurzech bezpečné jízdy naleznete na internetových stránkách

Zájemci si mohou základní kurz, nebo kurz s odpočtem trestných bodů online objednat v rezervačním systému kurzů na internetové stránce

Provozujeme Kurzy bezpečné jízdy s odpočtem bodů

Kurzy bezpečné jízdy v moderním pojetí se stávají téměř nepostradatelnou nutností pro každého řidiče. Umožníme vám odmazat trestné body..