Aktuality

GLOBAL ASSISTANCE a.s. je tu pro Vás. Už nikdy nebudete v krizové situaci sami

Na této stránce naleznete aktuality a informace nejenom z firemního života, ale i základní informace o nových projektech, doporučení a rady motoristům. Bude dobré, když se podíváte i na starší články, nabídnou Vám odpovědi na některé Vaše otázky. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, využijte formuláře v sekci Kontakt
Kvalita procesů/ ISO 9001

Kvalita procesů/ ISO 9001

Společnost GA udržuje a rozvíjí systém řízení jakosti TUV ISO 9001. Každý rok probíhá audit systému a každé tři roky je celý audit opakován. I v roce 2016 jsme Certifikát po hloubkovém auditu procesů ve společnosti získali podle platných předpisů.

FREKVENCE 1 - profil GA naživo ve vysílání

FREKVENCE 1 - profil GA naživo ve vysílání

V dubnu letošního roku, tedy přesně třetí týden od 18.4 bylo několikrát ve vysílání rozhlasové stanice FREKVENCE 1 slyšet jméno naší společnosti. Generální ředitel Global Assistance a.s. pan Ing. Marek Jaroš spolu s redaktorem panem Alešem Vyskočilem diskutovali o tom, jak Global Assistance zajišťuje pomoc motoristům v nouzi a pomáhá v řešení i celé řady dalších problémů....

Zdravotní záchranáři GA vítězí v prestižní EU soutěži

Zdravotní záchranáři GA vítězí v prestižní EU soutěži

Posádka zdravotníků GLOBAL ASSISTANCE a.s. se ve dnech 26. – 29. 5. 2016 zúčastnila jubilejního dvacátého ročníku "Rallye Rejvíz".

 Stal jste se účastníkem dopravní nehody?

Stal jste se účastníkem dopravní nehody?

Byl jste při dopravní nehodě poškozen nebo jste ji zavinil? Využijte našeho stručného návodu, jak se chovat v případě vzniku škodní události: Po dopravní nehodě si vzájemně vyměňte s jednotlivými účastníky údaje o pojišťovně, zejména číslo pojistné smlouvy pojištění odpovědnosti z provozu vozidla a vzájemně si prokažte totožnost. Přivolejte rovněž Policii ČR případně Záchrannou službu či Hasičský záchranný sbor, je-li to nutné. Vyčkejte příjezdu Policie ČR, která provede dokumentaci místa dopravní nehody a vzniklé škody. Tuto dokumentaci si od ní následně vyžádá pojišťovna při svém šetření.

V případě, že jste dopravní nehodu nezavinili

V případě, že jste dopravní nehodu nezavinili

Pokud jste pojištěni u Kooperativy, pojišťovny platí pro Vás následující Škodní událost bude likvidovat agentura Kooperativy, pojišťovny, a. s. dle Vašeho výběru (doporučujeme vybírat agenturu podle místa Vašeho trvalého pobytu), kterou prosíme kontaktujte. Vaše nároky na náhradu škody je třeba řádně uplatnit a prokázat; budete odškodněni v rozsahu a výši stanovené příslušnými právními předpisy, pojistnou smlouvou toho, na jehož odpovědnost za způsobenou škodu se pojištění vztahuje a dále příslušnými všeobecnými pojistnými podmínkami a smluvními ujednáními.