Aktuality

GLOBAL ASSISTANCE a.s. je tu pro Vás. Už nikdy nebudete v krizové situaci sami

Na této stránce naleznete aktuality a informace nejenom z firemního života, ale i základní informace o nových projektech, doporučení a rady motoristům. Bude dobré, když se podíváte i na starší články, nabídnou Vám odpovědi na některé Vaše otázky. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, využijte formuláře v sekci Kontakt
Global Assistance podporuje sportovní billiard  v Maple Pool Clubu Pardubice

Global Assistance podporuje sportovní billiard v Maple Pool Clubu Pardubice

Sportovní klub Maple Pool Club, z.s. Pardubice v současné době sdružuje více jak 100 sportovců, z toho 27 členů je mládež do 23ti let. Tento sportovní klub patří ve svém oboru mezi největší v České republice.

Nové ISO 9001:2016 nastaveno

Nové ISO 9001:2016 nastaveno

Dne 8. a 9. dubna 2019 proběhl ve společnosti GOBAL ASSISTANCE a.s. audit používaného systému řízení jakosti a kontrola nastavení a uplatňování procesů podle norem ISO 9001:2016. Audit provedla renomovaná společnost TüV Rheinland ČR. Vedení společnosti GLOBAL ASSISTANCE a.s. považuje neustálý rozvoj systému řízení jakosti, za prvořadý úkol a vytvořený systém QMS vzhledem k jeho výsledkům za přiměřený, účinný a efektivní.

GLOBAL ASSISTANCE opět na Frekvenci 1

GLOBAL ASSISTANCE opět na Frekvenci 1

Je to již téměř tradice a "jarní setkání " na rádiu Frekvence 1 je tu. I letos se generální ředitel GLOBAL ASSISTANCE a.s. pan Ing. Marek Jaroš na malý okamžik stal opět mediálně známou osobou v pořadu Business párty spolu s moderátorem Alešem Vyskočilem. Celkem čtyřikrát spolu s redaktorem debatovali nejenom o tom, jak se dařilo společnosti v minulém roce 2018. Přiblížili tak všem posluchačům Frekvence 1 některé úspěchy v oblasti činnosti Global Assistance.

Workshop v GLOBAL ASSISTANCE

Workshop v GLOBAL ASSISTANCE

29.01.2019 jsme s kolegní paní Alicí Osvaldovou, key account managerkou, navázali na školení z roku 2018 v Sušici a Plzni a opět jsme se sešli, avšak nyní na centrále GLOBAL ASSISTANCE a.s. v Praze. Dojednané proškolení pracovníků naší mateřské pojišťovny Kooperativa, v oblasti fungování asistence, práce s produkty, ukázka spolupráce se sítí partnerů a dodavatelů. Důvod je velmi prostý, asistence nabývají nových rozměrů a důležitosti , proto jsme rozhodli pokračovat ve školeních, která probíhala celý loňský rok v různých koutech České republiky.

Marek Ztracený podporuje GLOBAL ASSISTANCE

Marek Ztracený podporuje GLOBAL ASSISTANCE

Jak jsi poznal GLOBAL ASSISTANCE? Uvědomil jsem si, že všechny situace člověk nemůže naplánovat a předvídat. Při mých kilometrech a shonu je lepší být trochu krytý. Představa, že ráno řeším auto, co nestartuje či během dne někde v odstavným pruhu ruším vystoupení, mě děsila. Tak jsem hledal možnosti a našel Autem Bez Starostí od Global Assistance.