Aktuality

GLOBAL ASSISTANCE a.s. je tu pro Vás. Už nikdy nebudete v krizové situaci sami

Na této stránce naleznete aktuality a informace nejenom z firemního života, ale i základní informace o nových projektech, doporučení a rady motoristům. Bude dobré když se podíváte i na starší články, nabídnou vám odpovědi na některé Vaše otázky. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz využijte formuláře v sekci Kontakt


Nová aplikace Global Assistance

Global Assistance vydalo novou aplikaci nejen pro krizové situace, nápomocnou všem motoristům. Pomocí aplikace snadno nahlásíte svojí poruchu či nehodu, odešlete nejdůležitější informace včetně lokace a přivoláte pomoc. Obsahuje také jednoduchý návod co dělat při nehodě. Přehraje vám dopravní zpravodajtví z celé ČR. Dále obsahuje přehled nejdůležitějších informací při cestování po celé Evropě. Umožňuje uložení důležitých informací o Vašem vozidle včetně poslední polohy.

GLOBAL ASSISTANCE na portálu Měšec

Minulý týden nás navštívili redaktoři portálu /Měšec /. Reportérka Veronika Doskočilová spolu s fotografem pro tento známý web připravuje seriál „Na návštěvě“ .

Kvalita procesů/ ISO 9001

Společnost GA udržuje a rozvíjí systém řízení jakosti TUV ISO 9001. Každý rok probíhá audit systému a každé tři roky je celý audit opakován. I v roce 2016 jsme Certifikát po hloubkovém auditu procesů ve společnosti získali podle platných předpisů.

FREKVENCE 1 - profil GA naživo ve vysílání

V dubnu letošního roku, tedy přesně třetí týden od 18.4 bylo několikrát ve vysílání rozhlasové stanice FREKVENCE 1 slyšet jméno naší společnosti. Generální ředitel Global Assistance a.s. pan Ing. Marek Jaroš spolu s redaktorem panem Alešem Vyskočilem diskutovali o tom, jak Global Assistance zajišťuje pomoc motoristům v nouzi a pomáhá v řešení i celé řady dalších problémů....

Zdravotní záchranáři GA vítězí v prestižní EU soutěži

Posádka zdravotníků GLOBAL ASSISTANCE a.s. se ve dnech 26. – 29. 5. 2016 zúčastnila jubilejního dvacátého ročníku "Rallye Rejvíz".