© Na těchto webových stránkách jsou používány soubory cookie. Prohlížením stránek souhlasíte s jejich použitím.
Asistenční služby
Turistické informace
Ceny PHM
Podporujeme


Projekt Nebeský Anděl
Kariéra
Kontakt - napište nám
Dopravní informace
Dopravní informaceVýhody pro zpravodaje ZV
 
 
Dopravní informace
Dotazník spokojenosti
 
Zelená vlna Českého rozhlasu
Motožurnál Český rozhlas 1

Rádio Impuls

Český rozhlas Regina
Dopravní informace

Poskytujeme nejrozsáhlejší komplexní a aktuální dopravní informace z celé ČR, které nabíráme z mnoha zdrojů jako např. z Centra dopravních informací, od školených organizovaných motoristů - dopravních Zpravodajů Zelené vlny Českého rozhlasu, kteří přinášejí aktuální informace o dění na silnicích a z vlastních zdrojů jako jsou zprávy z našeho Call centra GLOBAL ASSISTANCE o nehodách a poruchách vozidel, které brání provozu a u kterých zajišťujeme asistenční služby a v neposlední řadě letecký monitoring, který využíváme převážně v dobách předpokládaného velkého provozu u velkých akcí apod.

Letecký monitoring zajišťujeme ve spolupráci s pojišťovnou Kooperativa. V ranních dopravních špičkách sledujeme stav provozu v hl.m. Praze. O víkendech se zaměřujeme na sledování situací na příjezdech a výjezdech z hlavního města. Rovněž sledujeme významné akce, které mimořádně zatěžují silniční provoz, jako jsou veletrhy, sportovní závody a soutěže apod. Letecký monitoring má nezastupitelnou výhodu v posouzení dopravních situací v reálném čase a s velkým územním přehledem.

Dopravní informace poskytujeme řadě spolupracujících subjektů jako je např. Zelená vlna Českého rozhlasu, Rádio Impuls, některá regionální rádia a další, kde se s nimi v pravidelných relacích můžete seznámit.

INFO D 1 - VOLEJTE 1220

V těchto dnech slavíme tři roky provozování INFOLINKY D1 na telefonu 1220 kde jsou dopravní informace speciálně zaměřené na dálnici D 1. Na této komunikaci každodenně dochází ke krizovým situacím, které vyplývají z hustoty provozu a případných kolizí vozidel. A právě ty nejaktuálnější novinky z dé jedničky se dozvíte na čísle 1220.Statistická čísla počtu volajících utěšeně stoupají a svědčí o důležitosti a využívání této naší služby Vámi motoristy.

Aktuální doprava v ČR
Aktuální doprava v Praze

Stupně dopravy v Praze
Uzavírky v ČR

Uzavírky v Praze
Sjízdnost, počasí

Ceny pohonných hmot

GLOBAL ASSISTANCE na portálu Měšec Na portálu o nás píší ...
Zdravotní záchranáři GA vítězí v prestižní EU soutěži  ...
FREKVENCE 1 - profil GA naživo ve vysílání  ...
LINKA 1224 slouží všem motoristům Linka pomoci řidičům ...
Provozujeme Kursy bezpečné jízdy s odpočtem bodů Umožníme vám odmazat trestné body.. ...
Podnik roku 2014 AutoSAP  ...
Rizika dopravní zácpy  ...
další