Dopravní informace GA

Poskytujeme nejrozsáhlejší komplexní a aktuální dopravní informace z celé ČR, které nabíráme z mnoha zdrojů. Zajišťujeme také letecký monitoring, který využíváme převážně v dobách předpokládaného velkého provozu u velkých akcí apod.

Po vyplnění registračního formuláře Vám budou e-mailem zaslány údaje, které Vám na dobu 30 minut umožní prohlížet přehledy dopravních informací pro osobní potřebu. Po této době bude přístup pozastaven. Následně se můžete přihlásit pro opětovné zpřístupnění informací.

Další šíření a zveřejňování zobrazených dopravních informací bez patřičného svolení je porušením autorského zákona.
Pro veřejné šíření dopravních informací či případnou spolupráci kontaktujte machovec@1220.cz

Návod
Pro posouvání v mapě prosím klikněte. Při příblížení v mapě zjistíte podle zabarvení linie silnice jaký provoz je v daném místě. Podrobné informace o problémech jsou přístupné po přihlášení do systému.
Pokud potřebujete trvalý přístup k dopravním informacím prosím kontaktujte odpovědného pracovníka viz výše uvedený email, případně nám napište zprávu. Formulář naleznete v sekci Kontakt.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku