Klientská zóna

Pro naše zákazníky a klienty pojišťoven a obchodních partnerů

Informace pro klienty smluvních pojišťoven Global Assistance

Pro snažší orientaci zde naleznete přímé odkazy na webové stránky smluvních pojišťoven, pro které v daném rozsahu provádíme veškeré asistenční služby a práce. Kvalitu a způsoby veškeré práce při zásahu pro klienty se snažíme zkvalitňovat a zlepšovat v průběhu celého roku. Pokud máte jakýkoliv poznatek, budeme rádi, když nám napíšete, nebo vyplníte formulář v sekci Kontakt, kde je uvedena i korespondenční adresa společnosti.

Kooperativa

Pestrá nabídka pojištění nejenom vozidel a zdraví je uvedena na webových stránkách pojišťovny Kooperativa Vienna Isurance Group. Rovněž způsoby hlášení škod a pomoc při sjednání pojištění naleznete právě na níže uvedeném odkazu.

Informace o službách Global Assistance vám poskytneme telefonicky na čísle 1220 nebo navštivte kteroukoliv pobočku pojišťovny Kooperativa (seznam poboček).

ČPP - Česká podnikatelská pojišťovna

Pestrá nabídka pojištění nejenom vozidel je uvedena na webových stránkách pojišťovny Česká podnikatelská pojišťovna Vienna Isurance Group. Rovněž způsoby hlášení škod a pomoc při sjednání pojištění naleznete právě na níže uvedeném odkazu.

Informace o službách Global Assistance vám poskytneme telefonicky na čísle 1220 nebo navštivte kteroukoliv pobočku pojišťovny ČPP - Česká podnikatelská pojišťovna (seznam poboček).

Česká spořitelna

Pro klienty České spořitelny je zde rovněž přístupný odkaz pro přístup do klientské zony v sekci dopravních a turistických informací

Informace o službách Global Assistance vám poskytneme telefonicky na čísle 1220, nebo blíže a tomto webu