Kariéra v GLOBAL ASSISTANCE

Pomáháme lidem v různých krizových situacích nejen v České republice. Denně řešíme stovky případů pomoci v mnoha oborech a činnostech našich klientů. Pracovat v GLOBAL ASSISTANCE je výsadou lidí, kteří chtějí pomáhat. Budeme rádi pokud se ozvete.

Volné pracovní pozice


Aktuálně nemáme žádné volné pracovní pozice


Máte zájem o práci v naší společnosti?

Obraťte se na nás..


HR oddělení
Bc. Jiřina Růžencová
e-mail: hr@1220.cz
tel:+420 266 799 746

Adresa pro korespondenci:
GLOBAL ASSISTANCE a.s.
Dopraváků 749/3
184 00 Praha 8

Můžeme s vámi projednat pracovní možnosti nejen podle nabízených pozic. Základní popis nabízené práce, požadované znalosti a dovednosti jsou uvedeny v textu inzerátů výše.
Zašlete nám svůj aktuální profesní životopis, my se vám rády ozveme. Můžete použít formulář níže na této stránce.

Chcete-li s nami spolupracovat jako náš budoucí partner (odtahová služba, servis, apod.)?
Prosím použijte tento odkaz Spolupráce .


Na vaše dotazy rádi odpovíme

V rámci výběrového řízení zpracováváme data uvedená v životopise (případně jiných dokumentech) za účelem posouzení vhodnosti kandidáta na nabízenou pozici. V případě úspěšného přijetí uchazeče do pracovního poměru je životopis (případně jiné dokumenty) založen v osobní složce zaměstnance až do doby, kdy pomine účel jeho zpracování. V případě nepřijetí uchazeče je životopis (případně jiné dokumenty) po ukončení výběrového řízení skartován a osobní údaje již dále nezpracováváme.
Pro získání více informací o zpracování osobních údajů v naší společnosti navštivte sekci OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ (GDPR ) zde.

Jak se k nám dostanete ?

Veřejnou dopravou

Metrem C na stanici Kobylisy. Na Kobyliském náměstí přestoupíte na autobusy 162, 169, 371, 373, 374. Vystoupíte na zastávce Počeradská. 100 metrů zpět k Bauhausu. Zde doprava do ulice Dopraváků a po pravé straně je žlutý dům s názvem GENIUS. Vchod je přímo z ulice.

Autem

Dorazíte na Kobyliské náměstí. Pojedete do kopce po ulici Horňátecká směr Zdiby k Bauhausu po levé straně. Za Bauhausem doleva a první doprava kolem žlutého domu s názvem GENIUS. GPS 50.1378114N, 14.4505931E. Parkoviště je v areálu za objektem. Vchod je přímo z ulice.