O společnosti

Základním posláním společnosti GLOBAL ASSISTANCE a.s. je pomoc v nouzi
pro klienty smluvních pojišťoven a obchodních partnerů po celých 24 hodin a 7 dnů v týdnu.

GLOBAL ASSISTANCE a.s.

Společnost GLOBAL ASSISTANCE a.s. je součástí mezinárodního koncernu Vienna Insurance Group. Tato skupina sdružuje přes 50 pojišťoven ve 25 zemích a má cca 23 000 zaměstnanců. GLOBAL ASSISTANCE a.s. je univerzální asistenční společnost pojišťoven, působí mezinárodně a zajišťuje služby podle jejich druhu a charakteru na území ČR a Evropy až po zdravotní asistenční služby na celém světě.

Od roku 2004 má zavedený systém řízení jakosti ISO 9001, se záměrem trvale dosahovat zvyšování kvality poskytovaných služeb a zajišťovat spokojenost svých zákazníků. Ve smyslu požadavků normy prochází systém každý rok interním auditem, kontrolním auditem certifikačního orgánu a každým třetím rokem kompletním opakovaným auditem s certifikací renomované zahraniční firmy TÜV Rheinland.

Srdcem společnosti je dispečink, který pracuje v nepřetržitém provozu 24/7. Je vybaven nejmodernější technikou a zaměstnává profesionální operátory. Pro volání zákazníků z ČR je k dispozici jednotné telefonní číslo 1220 a ze zahraničí +420 1220, příp. +420 266 799 779.

Součástí informačních systémů je mimo jiné funkce extranetu pro smluvní partnery GLOBAL ASSISTANCE a.s. Tato funkce umožňuje smluvním partnerům on-line náhled na případy (zásahy) jejich klientů, jejich vyhledávání a filtrování. Rozsah náhledu lze individuálně přizpůsobit požadavkům partnera.

GLOBAL ASSISTANCE a.s. je tvůrcem unikátního informačního a řídicího softwaru pro řízení asistenčních služeb,
jako je ProAssist, ASAP a EPA.

Provozujeme robotické hlasové dopravní informace v aplikaci KOOP ASISTENT. Vyvinuli jsme vlastní asistenční aplikace pro smart telefony a připravujeme další pro zjednodušení účinné pomoci na silnici.

Po celou dobu od založení, provozujeme jedinou dopravní informační linku pro motoristy H 24/7 kterou je INFOLINKA DÁLNICE D1, na telefonním čísle 1220, tónová volba 2. Zde jsou přehrány volajícím nejdůležitější aktuální informace o omezení provozu na této dálnici.

8

klíčových služeb

15

let na trhu

25

zemí působnosti skupiny

210 000

spokojených klientů ročně

Společnost GLOBAL ASSISTANCE a.s. je součástí mezinárodního koncernu Vienna Insurance Group. Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, odd. B, vložka 9573 Akcie: 100 ks ve jmenovité hodnotě 100 000 Kč v listinné podobě. Základní kapitál: 10 000 000 Kč, splaceno 100%

Projekty GLOBAL ASSISTANCE a.s.

Projekt Nebeští andělé

Jedná se o zapojení sportovních pilotů do sítě dobrovolných dopravních zpravodajů. Cílem projektu je především ukázat nejširší veřejnosti, že sportovní piloti dokážou být společnosti užiteční. Při svém létání často vidí věci, které zůstávají „pozemšťanům“ skryté.

Dětská dopravní nadace

Přestože v posledních několika letech počet osob, usmrcených při dopravních nehodách na českých silnicích díky bohu klesá, zůstává smutným faktem, že každoročně mnoho dětí ztratí v důsledku dopravní nehody oba rodiče. Tyto sirotky podporuje Dětská dopravní nadace a GLOBAL ASSISTANCE a.s. na její činnost významně přispívá.

Autodrom Sosnová

Mnozí z nás řidičů podléhají dojmu, že jejich auto vybavené moderní bezpečnostní technologií zvládne všechny situace. Skvěle drží stopu, akceleruje, brzdí a víceméně se chová podle našich zažitých představ. Pak ale přijde krizová situace a najednou zjišťujeme, že i pro naše auto platí fyzikální zákony a auto se nečekaně vymkne naší kontrole.


Jsme členem České asociace asistenčních společností (ČAAS)

Cílem České asociace asistenčních společností je…
Koordinovat, zastupovat, hájit a prosazovat společné zájmy členů asociace v České republice ve vztahu k orgánům státní správy a k dalším právním subjektům na národní i mezinárodní úrovni včetně orgánů EU i dalších mezinárodních institucí… Bližší podrobnosti ZDE

Dopravní servis ve významných mediích

Dopravní informační servis společnosti GA je určen pro smluvní rádia, televize, mobilní operátory, portály a veřejné weby. Zde všude jsou publikované kvalitní dopravní informace z GA, které slouží pro širokou motoristickou obec již více než 15 let. Podrobnosti viz. Informační servis

Spolupracujeme s Ústřední vojenskou nemocnicí


Na služby GLOBAL ASSISTANCE denně spoléhají klienti