Kariéra Global Assistance

Pomáháme lidem v různých krizových situacích nejenom v Evropě. Denně řešíme stovky případů pomoci v mnoha oborech a činnostech našich klientů. Pracovat pro GLOBAL ASSISTANCE je výsadou lidí, kteří chtějí pomáhat. Pro to aby jste se stali členem naší společnosti musíte ale rovněž něco znát a ovládat. Budeme rádi pokud se ozvete.

Chcete pomáhat ostatním? Chcete organizovat pomoc v nouzi? Chcete být v nejlepším pracovním kolektivu? Chcete se jazykově a profesně zdokonalovat?

Staňte se členem call center společnosti GLOBAL ASSISTANCE a.s.. Nabízíme široké spektrum výhod a benefitů, profesní a osobní růst,
kvalitní a hezké prostředí v dostupnosti MHD.

Podívejte se na krátké profilové video naší společnosti >>

Chcete-li práci? NABÍZÍME následující pozice


V tuto chvíli jsou ve společnosti pozice plně obsazené.

Nicméně šikovných spolupracovníků není nikdy dost.
Pokud máte zájem do budoucna pracovat v našem kolektivu, zašlete svůj profesní životopis, nebo se spojte s naší personální konzultantkou.
Níže na stránce naleznete formulářMáte zájem o práci v naší společnosti?

Obraťte se na naši personální konzultantku

Naše konzultantka s vámi může projednat pracovní možnosti nejen podle nabízených pozic. Základní popis nabízené práce, požadované znalosti a dovednosti jsou uvedeny v textu inzerátu pokud je zobrazen.

Zašlete nám svůj aktuální profesní životopis, ozveme se vám a domluvíme další postup.

Mgr. Daniela ŽIŽKOVÁ
personální konzultantka

e-mail: zizkova@1220.cz
adresa pro korespondenci:
GLOBAL ASSISTANCE a.s.
Dopraváků 749/3
184 00 Praha 8


Na Vaše dotazy rádi odpovíme

Jak se k nám dostanete ?

Veřejnou dopravou

Metrem C na stanici Kobylisy. Na Kobyliském náměstí přestoupíte na autobusy 162, 169, 371, 373, 374. Vystoupíte na zastávce Počeradská. 100 metrů zpět k Bauhausu. Zde doprava do ulice Dopraváků a po pravé straně je žlutý dům s názvem GENIUS. Vchod je přímo z ulice.

Autem

Dorazíte na Kobyliské náměstí. Pojedete do kopce po ulici Horňátecká směr Zdiby k Bauhausu po levé straně. Za Bauhausem doleva a první doprava kolem žlutého domu s názvem GENIUS. GPS 50.1378114N, 14.4505931E. Parkoviště je v areálu za objektem. Vchod je přímo z ulice.