Kariéra Global Assistance

Pomáháme lidem v různých krizových situacích nejenom v Evropě. Denně řešíme stovky případů pomoci v mnoha oborech a činnostech našich klientů. Pracovat pro GLOBAL ASSISTANCE je výsadou lidí, kteří chtějí pomáhat. Pro to aby jste se stali členem naší společnosti musíte ale rovněž něco znát a ovládat. Budeme rádi pokud se ozvete.

Chcete pomáhat ostatním? Chcete organizovat pomoc lidem v nouzi? Chcete být v nejlepším pracovním kolektivu?
Chcete se jazykově a profesně zdokonalovat?

Staňte se členem call center společnosti GLOBAL ASSISTANCE a.s.. Nabízíme široké spektrum výhod a benefitů, profesní a osobní růst,
kvalitní a hezké prostředí v dostupnosti MHD.

Podívejte se na krátké profilové video naší společnosti >>

Chcete dobrou práci? / NABÍZÍME následující pozice


V tuto chvíli je ve společnosti volná pozice

Koordinátor / ka dispečinku - Auto Asistence

V současné době hledáme pracovníky na pozici KOORDINÁTOR / ka DISPEČINKU - AUTO ASISTENCE. Předpokládáme středoškolské vzdělání, nebo odbornou praxi na podobné pozici. Pracujeme na počítači a často telefonujeme, proto budeme rádi, pokud rádi komunikujete po telefonu.


Pracovní pozice Koordinátor / ka dispečinku - AUTO ASISTENCE / popis pozice *.PDF

Pracovní pozice Koordinátor / ka dispečinku- AUTO ASISTENCE / popis pozice *.DOC


Máte zájem o práci v naší společnosti?

Obraťte se na naši personální konzultantku

Náše koordinátorka s Vámi může projednat pracovní možnosti nejen podle nabízených pozic. Základní popis nabízené práce, požadované znalosti a dovednosti jsou uvedeny v textu inzerátu.

Zašlete nám svůj aktuální profesní životopis, ozveme se Vám a domluvíme další postup.

Jiřina Růžencová
Koordinátor HR
e-mail: jirina.ruzencova@1220.cz
tel: 266 799 746

Adresa pro korespondenci:
GLOBAL ASSISTANCE a.s.
Dopraváků 749/3
184 00 Praha 8


Na Vaše dotazy rádi odpovíme

V rámci výběrového řízení zpracováváme data, které uvádíte v životopise, případně jiných dokumentech, za účelem posouzení vhodnosti kandidáta na nabízenou pozici. V případě úspěšného přijetí uchazeče do pracovního poměru je životopis (případně jiné dokumenty) založen v osobní složce uchazeče až do doby, kdy pomine účel jeho zpracování.
V případě neúspěšného přijetí uchazeče je životopis (případně jiné dokumenty) po ukončení výběrového řízení skartován a Vaše osobní údaje již dále nezpracováváme.
Pro získání více informací o zpracování osobních údajů v naší společnosti navštivte sekci OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ (GDPR )
zde
.

Jak se k nám dostanete ?

Veřejnou dopravou

Metrem C na stanici Kobylisy. Na Kobyliském náměstí přestoupíte na autobusy 162, 169, 371, 373, 374. Vystoupíte na zastávce Počeradská. 100 metrů zpět k Bauhausu. Zde doprava do ulice Dopraváků a po pravé straně je žlutý dům s názvem GENIUS. Vchod je přímo z ulice.

Autem

Dorazíte na Kobyliské náměstí. Pojedete do kopce po ulici Horňátecká směr Zdiby k Bauhausu po levé straně. Za Bauhausem doleva a první doprava kolem žlutého domu s názvem GENIUS. GPS 50.1378114N, 14.4505931E. Parkoviště je v areálu za objektem. Vchod je přímo z ulice.