Kariéra Global Assistance

Pomáháme lidem v různých krizových situacích nejenom v Evropě. Denně řešíme stovky případů pomoci v mnoha oborech a činnostech našich klientů. Pracovat pro GLOBAL ASSISTANCE je výsadou lidí, kteří chtějí pomáhat. Pro to aby jste se stali členem naší společnosti musíte ale rovněž něco znát a ovládat. Budeme rádi pokud se ozvete.

Chcete pomáhat ostatním? Chcete organizovat pomoc lidem v nouzi? Chcete být v nejlepším pracovním kolektivu?
Chcete se jazykově a profesně zdokonalovat?

Staňte se členem call center společnosti GLOBAL ASSISTANCE a.s.. Nabízíme široké spektrum výhod a benefitů, profesní a osobní růst,
kvalitní a hezké prostředí v dostupnosti MHD.

Podívejte se na krátké profilové video naší společnosti >>

Chcete dobrou práci? / NABÍZÍME následující pozice


Nově hledáme pracovníka na pozici

Vedoucí směny call centra technické asistence

Hledáme kolegu, týmového hráče, lídra, který bude profesionální oporou přidělené směně koordinátorů, který zvládá výborně komunikaci ve vypjatých a stresových situacích, který rád ponese tíhu zodpovědnosti související s vedoucí pozicí, který má strukturované a strategické myšlení.Předpokládáme středoškolské vzdělání, nebo odbornou praxi na podobné pozici.

Pracovní pozice Vedoucí směny call centra technické asistence/ popis pozice *.PDF

Pracovní pozice Vedoucí směny call centra technické asistence/ popis pozice *.DOC


V tuto chvíli je ve společnosti volná pozice

Koordinátor dispečinku - Auto Asistence

V současné době hledáme pracovníky na pozici KOORDINÁTOR DISPEČINKU - AUTO ASISTENCE. Předpokládáme středoškolské vzdělání, nebo odbornou praxi na podobné pozici. Pracujeme na počítači a často telefonujeme, proto budeme rádi, pokud rádi komunikujete po telefonu.

Pozici obsazujeme nejen na směnný režim, ale rovněž na krátký úvazek (cca 4 hodiny denně) a tedy je to vhodné i pro maminky/ tatínky na rodičovské dovolené z blízkého okolí sídla společnosti na Praze 8.


Pracovní pozice Koordinátor dispečinku - AUTO ASISTENCE / popis pozice *.PDF

Pracovní pozice Koordinátor dispečinku- AUTO ASISTENCE / popis pozice *.DOC


V současné době dále hledáme pracovníky na pozici

Koordinátor/ ka Cestovní Asistence

Předpokládáme středoškolské vzdělání, nebo odbornou praxi na podobné pozici. Pracujeme na počítači a často telefonujeme, proto budeme rádi, pokud rádi a dobře komunikujete po telefonu.

Pokud chcete pomáhat cestujícím a klientům v zahraničí při řešení jejich problémů, každý den hovořit s lidmi z celého světa, je tato nabízená pozice přesně pro vás. Podrobnosti jsou uvedeny v dokumentech níže.


Pracovní pozice Koordinátor/ ka CESTOVNÍ ASISTENCE / popis pozice *.DOC

Pracovní pozice Koordinátor/ ka CESTOVNÍ ASISTENCE / popis pozice *.PDF


Máte zájem o práci v naší společnosti?

Obraťte se na naši personální konzultantku

Náše koordinátorka s Vámi může projednat pracovní možnosti nejen podle nabízených pozic. Základní popis nabízené práce, požadované znalosti a dovednosti jsou uvedeny v textu inzerátu.

Zašlete nám svůj aktuální profesní životopis, ozveme se Vám a domluvíme další postup.

Jiřina Růžencová
Koordinátor HR
e-mail: jirina.ruzencova@1220.cz
tel: 266 799 746

Adresa pro korespondenci:
GLOBAL ASSISTANCE a.s.
Dopraváků 749/3
184 00 Praha 8


Na Vaše dotazy rádi odpovíme

Jak se k nám dostanete ?

Veřejnou dopravou

Metrem C na stanici Kobylisy. Na Kobyliském náměstí přestoupíte na autobusy 162, 169, 371, 373, 374. Vystoupíte na zastávce Počeradská. 100 metrů zpět k Bauhausu. Zde doprava do ulice Dopraváků a po pravé straně je žlutý dům s názvem GENIUS. Vchod je přímo z ulice.

Autem

Dorazíte na Kobyliské náměstí. Pojedete do kopce po ulici Horňátecká směr Zdiby k Bauhausu po levé straně. Za Bauhausem doleva a první doprava kolem žlutého domu s názvem GENIUS. GPS 50.1378114N, 14.4505931E. Parkoviště je v areálu za objektem. Vchod je přímo z ulice.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku