Kariéra Global Assistance

Pomáháme lidem v různých krizových situacích nejenom v Evropě. Denně řešíme stovky případů pomoci v mnoha oborech a činnostech našich klientů. Pracovat pro GLOBAL ASSISTANCE je výsadou lidí, kteří chtějí pomáhat. Pro to aby jste se stali členem naší společnosti musíte ale rovněž něco znát a ovládat. Budeme rádi pokud se ozvete.

Chcete pomáhat ostatním? Chcete organizovat pomoc lidem v nouzi? Chcete být v nejlepším pracovním kolektivu?
Chcete se jazykově a profesně zdokonalovat?

Staňte se členem call center společnosti GLOBAL ASSISTANCE a.s.. Nabízíme široké spektrum výhod a benefitů, profesní a osobní růst,
kvalitní a hezké prostředí v dostupnosti MHD.

Podívejte se na krátké profilové video naší společnosti >>

Chcete dobrou práci? / NABÍZÍME následující pozice


V tuto chvíli je ve společnosti volná pozice

Koordinátor dispečinku - Auto Asistence

V současné době hledáme pracovníky na pozici KOORDINÁTOR DISPEČINKU - AUTO ASISTENCE. Předpokládáme středoškolské vzdělání, nebo odbornou praxi na podobné pozici. Pracujeme na počítači a často telefonujeme, proto budeme rádi, pokud rádi komunikujete po telefonu.

Pozici obsazujeme nejen na směnný režim, ale rovněž na krátký úvazek (cca 4 hodiny denně) a tedy je to vhodné i pro maminky/ tatínky na rodičovské dovolené z blízkého okolí sídla společnosti na Praze 8.


Pracovní pozice Koordinátor dispečinku - AUTO ASISTENCE / popis pozice *.PDF

Pracovní pozice Koordinátor dispečinku- AUTO ASISTENCE / popis pozice *.DOC


V současné době dále hledáme pracovníky na pozici

Koordinátor/ ka Cestovní Asistence

Předpokládáme středoškolské vzdělání, nebo odbornou praxi na podobné pozici. Pracujeme na počítači a často telefonujeme, proto budeme rádi, pokud rádi a dobře komunikujete po telefonu.

Pokud chcete pomáhat cestujícím a klientům v zahraničí při řešení jejich problémů, každý den hovořit s lidmi z celého světa, je tato nabízená pozice přesně pro vás. Podrobnosti jsou uvedeny v dokumentech níže.


Pracovní pozice Koordinátor/ ka CESTOVNÍ ASISTENCE / popis pozice *.DOC

Pracovní pozice Koordinátor/ ka CESTOVNÍ ASISTENCE / popis pozice *.PDF


Máte zájem o práci v naší společnosti?

Obraťte se na naši personální konzultantku

Náše konzultantka s Vámi může projednat pracovní možnosti nejen podle nabízených pozic. Základní popis nabízené práce, požadované znalosti a dovednosti jsou uvedeny v textu inzerátu.

Zašlete nám svůj aktuální profesní životopis, ozveme se Vám a domluvíme další postup.

Jiřina Růžencová
Koordinátor HR
e-mail: jirina.ruzencova@1220.cz
tel: 266 799 746

Adresa pro korespondenci:
GLOBAL ASSISTANCE a.s.
Dopraváků 749/3
184 00 Praha 8


Na Vaše dotazy rádi odpovíme

Jak se k nám dostanete ?

Veřejnou dopravou

Metrem C na stanici Kobylisy. Na Kobyliském náměstí přestoupíte na autobusy 162, 169, 371, 373, 374. Vystoupíte na zastávce Počeradská. 100 metrů zpět k Bauhausu. Zde doprava do ulice Dopraváků a po pravé straně je žlutý dům s názvem GENIUS. Vchod je přímo z ulice.

Autem

Dorazíte na Kobyliské náměstí. Pojedete do kopce po ulici Horňátecká směr Zdiby k Bauhausu po levé straně. Za Bauhausem doleva a první doprava kolem žlutého domu s názvem GENIUS. GPS 50.1378114N, 14.4505931E. Parkoviště je v areálu za objektem. Vchod je přímo z ulice.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku