Klienti Global Assistance

Pro klienty GLOBAL ASSISTANCE nabízíme v dalších kategoriích na této stránce služby a produkty, kterými pomáháme řešit vaše problémy na silnici i mimo ně. Kontaktujte nás a získáte komplexní služby nejen pro motoristy na území ČR a Evropy.

Poskytované služby

Služby poskytujeme nejenom motoristické veřejnosti na jednotném čísle 1220, ze zahraničí +420 1220 nebo +420 266 799 779, s garantovanou kvalitou a v ČR za jednotnou výhodnou cenu. Klientům s předplacenými službami a klientům smluvních pojišťoven poskytujeme služby zdarma, nebo se slevami, které odpovídají rozsahu uzavřeného pojištění a příslušného typu služby.

Co dělat v případě dopravní nehody?

 • pomoc na silnici v případě poruchy nebo nehody
  k zákazníkovi vyšleme do požadovaného místa mechanika s vozidlem silniční služby, který poskytne potřebnou technickou pomoc. Postaráme se i o dopravu chybějících pohonných hmot, o případy nechtěné záměny paliva při tankování, o defekt pneumatik, odemčení vozidla certifikovanou specializovanou firmou atp.

 • odtahová služba
  v případě, že vozidlo není možné opravit na místě, zajistíme odtah nepojízdného vozidla do značkového servisu nebo jiného místa podle přání zákazníka. Podle požadavku zajistíme přepravu osob a jejich zavazadel

 • uschování vozidla
  pokud je třeba vozidlo zajistit před poškozením, ztrátou nebo zcizením jeho vybavení, zajistíme jeho uschování ve střeženém a v případě potřeby i krytém objektu

 • ubytování
  pro případy, že vozidlo je předáno do servisu a nebude opraveno tentýž den, zajistíme pro posádku vozidla ubytování
 • zapůjčení náhradního vozidla
  podle přání zákazníka zajistíme a dopravíme náhradní vozidlo požadované kategorie
 • technické a právní poradenství
  pro klienta zprostředkujeme u renomovaných specializovaných společností právní, případně technickou poradenskou pomoc
 • MEDICAL Zdravotní asistenční služby
  Klientům smluvních pojišťoven se sjednaných cestovním pojištěním poskytujeme po celém světě celou škálu zdravotních služeb jako je ambulantní ošetření, potřebná vyšetření, hospitalizaci a v případně potřeby i pozemní nebo leteckou repatriaci.

GLOBAL ASSISTANCE uzavřela s CCS Česká společnost pro platební karty a.s. smlouvu, podle které nabízí od 1. dubna 2005 všem držitelům firemních karet CCS možnost hradit v případě nesnází nebo nehody silniční asistenční služby od společnosti Global Assistance. Držitelé karet CCS Business mohou navíc využít řady služeb poskytovaných společností Global Assistance za zvýhodněných podmínek nebo zcela zdarma. Dále jsme uzavřeli smlouvu s Komerční bankou a v našem systému asistenčních služeb přijímáme bezhotovostní platby kartami: - MasterCard - VISA - American Express - JCB - Diners Club

Telefonické informace o dopravě

Chystáte se cestovat po dálnici D1 a potřebujete se dozvědět dopravní situaci na trase? Zavoláte informační linku GLOBAL ASSISTANCE na telefonním čísle 1220. Zadáte ve výběru služby tlačítkem na telefonu číslo 2. Záznamník vám přehraje nahrávku s aktuální situací na celé trase této dálnice. V průběhu Vaší jízdy je dobré se dále na této Infolince 1220 D1 informovat o nové situaci. Linka je aktualizována po celých 24 hodin 7 dnů v týdnu.

Pomáhejte ostatním motoristům

Pokud máte na svých cestách vlastní informace a poznatky o dopravní situaci můžete je zavolat na bezplatnou linku GLOBAL ASSISTANCE na číslo 800122012. Tyto Vaše informace budou zapsány do systému dopravních informací a poslouží dalším motoristům pro snadnější a plynulou jízdu. Linka není určena pro zodpovídání dotazů o situaci.

do systému dopravních informací a poslouží dalším motoristům pro snadnější a plynulou jízdu.

Linka není určena pro zodpovídání dotazů o situaci.