Kariéra Global Assistance

Pomáháme lidem v různých krizových situacích nejenom v Evropě. Denně řešíme stovky případů pomoci v mnoha oborech a činnostech našich klientů. Pracovat pro GLOBAL ASSISTANCE je výsadou lidí, kteří chtějí pomáhat. Pro to aby jste se stali členem naší společnosti musíte ale rovněž něco znát a ovládat. Budeme rádi pokud se ozvete.

Chcete pomáhat ostatním? Chcete organizovat pomoc v nouzi? Chcete být v nejlepším pracovním kolektivu? Chcete se jazykově a profesně zdokonalovat?

Staňte se členem call center společnosti GLOBAL ASSISTANCE a.s.. Nabízíme široké spektrum výhod a benefitů, profesní a osobní růst. Kvalitní a hezké prostředí se zázemím.

Máte zájem o práci v naší společnosti?

Obraťte se na našeho HR konzultanta

Náš pracovník s Vámi může projednat pracovní možnosti podle níže uvedených nabízených pozic. Základní popis nabízené práce, požadované znalosti a dovednosti jsou uvedeny v textu inzerátu. S konzultantem je nutné zejména domluvit termín osobní návštěvy na pracovním pohovoru ve společnosti.

Daniela ŽIŽKOVÁ
HR konzultant společnosti GA

e-mail : zizkova@1220.cz
Adresa pro korespondenci
Dopraváků 749/3
18400 Praha 8


Chcete-li práci? NABÍZÍME následující pozice

První

V současné době hledáme pracovníky na pozici Operátora call centra technické asistence. Předpokládáme znalost jednoho světového jazyka, středoškolské vzdělání, nebo odbornou praxi na podobné pozici

Druhá

V současné době hledáme pracovníky na pozici Operátora call centra zdravotní asistence. Předpokládáme znalost alespoň jednoho světového jazyka, středoškolské vzdělání, nebo odbornou praxi na podobné pozici

Třetí

V současné době hledáme pracovníky na pozici Operátora call centra zdravotní asistence s ruštinou. Předpokládáme znalost alespoň jednoho světového jazyka, středoškolské vzdělání, nebo odbornou praxi na podobné pozici


Pracovní pozice Operátor call centra technické asistence

Pracovní pozice operátor zdravotní asistence


Na Vaše dotazy rádi odpovíme

Jak se k nám dostanete ?

Veřejnou dopravou

Metrem C na stanici Kobylisy. Na Kobyliském náměstí přestoupit na autobusy 162, 169, 371, 373, 374. Vystoupíte na zastávce Počeradská. 100 metrů zpět k Bauhausu. Zde doprava do ulice Dopraváků a po pravé straně je žlutý dům s názvem GENIUS. Vchod je přímo z ulice.

Autem

Dorazíte na Kobyliské náměstí. pojedete do kopce po ulici Horňátecká směr Zdiby k Bauhausu po levé straně. Za Bauhausem doleva a první doprava kolem žlutého domu s názvem GENIUS. Parkoviště je v areálu za objektem. Prní tři hodiny parkování zdarma. Vchod je přímo z ulice.