Nová aplikace Global Assistance

30. leden 2017

Přivolejte pomoc pro Váš nepojízdný vůz!

Bojíte se, že si v krizové situaci či havárii automobilu nebudete vědět rady?

Potom je aplikace Global Assistance přesně pro Vás. S naší aplikací už nebudete v krizových situacích sami.
Vytočte svoji asistenční službu jedním klikem, nebo nahlaste nehodu či poruchu Vašeho vozu pomocí dvou jednoduchých kroků.
Návod „ co dělat při nehodě?“ Vám pomůže při každé nehodě.

Stalo se Vám někdy, že jste byli již na cestě a zapomněli jste se informovat o dopravní situaci před Vámi, nebo se situace během doby Vaší jízdy natolik změnila a nevíte proč ?
Hlasový robot v aplikaci Global Assistance Vám umožní poslechnout si dopravní zpravodajství kdekoliv 24 hodin denně. Přesné a speciálně zpracované aktuální dopravní informace na Vámi vybrané trase jsou srozumitelně hlasem předány do vozidla jako běžný telefonát. Nemusíte se dívat na žádné textové informace, nebo sledovat mapu v telefonu. Vše v klidu vyřešíte i s ohledem na bezpečnost silničního provozu kolem Vás.

Vyhledáváte rok co rok při cestě do zahraničí informace o změně v předpisech, poplatcích, povinné výbavě nebo o důležitých telefonních číslech? Nebylo by jednoduší nosit tyto informace stále sebou bez nutnosti přístupu k internetu? Sekce „informace o zahraničí“ Vám ulehčí každoroční stres při plánování dovolené nebo služebních cest.

Při parkování si za Vás aplikace Global Assistance jedním stiskem zapamatuje poslední polohu Vašeho vozu a funkce „kde jsem zaparkoval?“ Vás poté k Vašemu vozu zpět navede.