Dokumenty společnosti

Zde naleznete pozvánky na valné hromady, výroční zprávy společnosti a
další dokumenty povinně zveřejňované ze zákona.

Společnost GLOBAL ASSISTANCE a.s. je asistenční společnost, založena v roce 2004, která zajišťuje velmi široké spektrum služeb v České republice a po světě. Zejména služby pro motoristy po celé Evropě, zdravotní asistence pro klienty smluvních pojišťoven po celém světě. Poskytujeme komplexní asistenční služby a pečujeme o své klienty v nouzových situacích i mimo ně. Mimo jiné domácí asistenci pro řešení havarijních situací v bytech a domech po celé ČR. K tomu se řadí i právní asistence pro řešení právních problémů smluvních klientů.
Na jednotném telefonním čísle 1220 jsme 24 hodin denně připraveni pro své klienty zajistit rychlou a účinnou pomoc.
Společnost vlastní a každoročně obnovuje certifikát kvality podle
normy TUV ISO 9001 a své služby poskytuje s cílem dosažení co největší spokojenosti klientů v intencích právě této normy.

Dalšími obory je Dopravní zpravodajství pro média včetně mobilních operátorů. Turistické informace kde jsou shromažďovány základní informace pro cestování po Evropě.
Mezi dalšími projekty je možno uvést Dětskou dopravní nadaci pro pomoc dětem, které při nehodě přišly o rodiče a v neposlední řadě jsou to Kursy Bezpečné jízdy na Global Assistance racing aréně Sosnová.

Jako jediná asistenční společnost vlastníme repatriační letadla, sanitky a vyškolený zdravotnický personál pro zajištění repatriace kdekoliv na území velké Evropy.

Společnost GLOBAL ASSISTANCE a.s. je součástí mezinárodního koncernu Vienna Insurance Group. Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, odd. B, vložka 9573 Akcie: 100 ks ve jmenovité hodnotě 100 000 Kč v listinné podobě. Základní kapitál: 10 000 000 Kč, splaceno 100%

Valné hromady společnosti GLOBAL ASSISTANCE a.s.

Pozvánka na valnou hromadu společnosti Global Assistance a.s. duben 2018

Pozvánka na valnou hromadu společnosti Global Assistance a.s. duben 2017

Pozvánka na valnou hromadu společnosti Global Assistance a.s. duben 2016

Pozvánka na valnou hromadu společnosti Global Assistance a.s. duben 2015

Pozvánka na valnou hromadu společnosti Global Assistance a.s. srpen 2014

Výroční zprávy a další dokumenty společnosti GLOBAL ASSISTANCE a.s.

Výroční zpráva hospodaření GA za rok 2016

Výroční zpráva hospodaření GA za rok 2015

Výroční zpráva hospodaření GA za rok 2014

Výroční zpráva hospodaření GA za rok 2013