Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
Curabitur vitae diam non enim vestibulum interdum. Pellentesque sapien.

GLOBAL ASSISTANCE je na televizi AIRZONE TV

Na jaře letošního roku jsme ve spolupráci s Leteckou amatérskou asociací pořádali již druhý ročník kursů první pomoci pro členy Klubu nebeských andělů pod názvem First Aid 2019. V tomto projektu jsou sportovní piloti vzděláváni v poskytování první pomoci při život ohrožujících situacích. Naši záchranáři Pavel a Martin Vyskočilovi spolu s Petrem Knejflem v celodenním kurzu učí všechny přítomné, jak se zachovat a jaké postupy použít při krizových situacích za dodržení vlastní bezpečnosti. Letošní ročník byl o to jiný, že se zastavila i televize AIRZONE TV a natáčela celý průběh kurzu a vytvořila výborný obrazový instruktážní materiál pro zájemce o první pomoc.

Tisková zpráva

Sdružení automobilového průmyslu (AutoSAP) dne 6. června 2019 ocenilo společnosti, které měly historicky nejlepší výsledky v soutěži „Podnik roku v automobilovém průmyslu“. Soutěž vyhlašuje AutoSAP již 20 let a hodnotí zde firmy podle jejich hospodářského výsledku před zdaněním, přidané hodnoty na pracovníka, meziroční změny tržeb za prodej vlastních výrobků a služeb a tržby za prodej vlastních výrobků a služeb na zaměstnance.

Ustájili jsme dalšího koně

Ve čtvrtek 6.6. 2019 se ve Španělském sále Pražského hradu konal slavností večer u příležitosti oslav třiceti let existence Sdružení automobilového průmyslu. V rámci této akce bylo vyhlášeno, tentokrát bez konkrétního pořadí, 6 nejúspěšnějších firem ve dvacetileté historii soutěže. A my máme velkou radost, že mezi ně patříme.

Zdravotnická rallye je za námi

Na konci května se náš tým znovu zúčastnil mezinárodní soutěže pro posádky zdravotnických záchranných služeb. Rallye Rejvíz byla založena už v roce 1997 jako automobilová orientační soutěž, která je doplněná odbornými úkoly s tématikou záchranné služby.

Jedeme vždy s vámi! I do Chorvatska.

Do této oblíbené prázdninové destinace cestují každoročně statisíce Čechů vlastním vozem. A i letos jsme připraveni pomáhat našim klientům, kteří se rozhodli jet na dovolenou k Jadranu. Ve spolupráci s našimi partnery vypravíme 15.6. na cestu do Chorvatska flotilu asistenčních vozů s česky hovořící posádkou, která bude mít po dobu tří měsíců základnu v Primoštenu a bude operovat po širokém okolí.

Setkání v Sosnové

Jako každý rok jsme pro naše obchodní partnery připravili celodenní program na autodromu Global Assistance Racing Arena v Sosnové. Letos jsme se sešli v úterý 4.6. a počasí nám opravdu přálo.

Global Assistance podporuje sportovní billiard v Maple Pool Clubu Pardubice

Sportovní klub Maple Pool Club, z.s. Pardubice v současné době sdružuje více jak 100 sportovců, z toho 27 členů je mládež do 23ti let. Tento sportovní klub patří ve svém oboru mezi největší v České republice.

Nové ISO 9001:2016 nastaveno

Dne 8. a 9. dubna 2019 proběhl ve společnosti GOBAL ASSISTANCE a.s. audit používaného systému řízení jakosti a kontrola nastavení a uplatňování procesů podle norem ISO 9001:2016. Audit provedla renomovaná společnost TüV Rheinland ČR. Vedení společnosti GLOBAL ASSISTANCE a.s. považuje neustálý rozvoj systému řízení jakosti, za prvořadý úkol a vytvořený systém QMS vzhledem k jeho výsledkům za přiměřený, účinný a efektivní.

GLOBAL ASSISTANCE opět na Frekvenci 1

Je to již téměř tradice a "jarní setkání " na rádiu Frekvence 1 je tu. I letos se generální ředitel GLOBAL ASSISTANCE a.s. pan Ing. Marek Jaroš na malý okamžik stal opět mediálně známou osobou v pořadu Business párty spolu s moderátorem Alešem Vyskočilem. Celkem čtyřikrát spolu s redaktorem debatovali nejenom o tom, jak se dařilo společnosti v minulém roce 2018. Přiblížili tak všem posluchačům Frekvence 1 některé úspěchy v oblasti činnosti Global Assistance.

Workshop v GLOBAL ASSISTANCE

29.01.2019 jsme s kolegní paní Alicí Osvaldovou, key account managerkou, navázali na školení z roku 2018 v Sušici a Plzni a opět jsme se sešli, avšak nyní na centrále GLOBAL ASSISTANCE a.s. v Praze. Dojednané proškolení pracovníků naší mateřské pojišťovny Kooperativa, v oblasti fungování asistence, práce s produkty, ukázka spolupráce se sítí partnerů a dodavatelů. Důvod je velmi prostý, asistence nabývají nových rozměrů a důležitosti , proto jsme rozhodli pokračovat ve školeních, která probíhala celý loňský rok v různých koutech České republiky.