Aktuality

GLOBAL ASSISTANCE a.s. je tu pro Vás. Už nikdy nebudete v krizové situaci sami

Na této stránce naleznete aktuality a informace nejenom z firemního života, ale i základní informace o nových projektech, doporučení a rady motoristům. Bude dobré, když se podíváte i na starší články, nabídnou Vám odpovědi na některé Vaše otázky. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, využijte formuláře v sekci Kontakt


Jedeme vždy s vámi! I do Chorvatska.

Do této oblíbené prázdninové destinace cestují každoročně statisíce Čechů vlastním vozem. A i letos jsme připraveni pomáhat našim klientům, kteří se rozhodli jet na dovolenou k Jadranu. Ve spolupráci s našimi partnery vypravíme 15.6. na cestu do Chorvatska flotilu asistenčních vozů s česky hovořící posádkou, která bude mít po dobu tří měsíců základnu v Primoštenu a bude operovat po širokém okolí.

Setkání v Sosnové

Jako každý rok jsme pro naše obchodní partnery připravili celodenní program na autodromu Global Assistance Racing Arena v Sosnové. Letos jsme se sešli v úterý 4.6. a počasí nám opravdu přálo.

Global Assistance podporuje sportovní billiard v Maple Pool Clubu Pardubice

Sportovní klub Maple Pool Club, z.s. Pardubice v současné době sdružuje více jak 100 sportovců, z toho 27 členů je mládež do 23ti let. Tento sportovní klub patří ve svém oboru mezi největší v České republice.

Nové ISO 9001:2016 nastaveno

Dne 8. a 9. dubna 2019 proběhl ve společnosti GOBAL ASSISTANCE a.s. audit používaného systému řízení jakosti a kontrola nastavení a uplatňování procesů podle norem ISO 9001:2016. Audit provedla renomovaná společnost TüV Rheinland ČR. Vedení společnosti GLOBAL ASSISTANCE a.s. považuje neustálý rozvoj systému řízení jakosti, za prvořadý úkol a vytvořený systém QMS vzhledem k jeho výsledkům za přiměřený, účinný a efektivní.

GLOBAL ASSISTANCE opět na Frekvenci 1

Je to již téměř tradice a "jarní setkání " na rádiu Frekvence 1 je tu. I letos se generální ředitel GLOBAL ASSISTANCE a.s. pan Ing. Marek Jaroš na malý okamžik stal opět mediálně známou osobou v pořadu Business párty spolu s moderátorem Alešem Vyskočilem. Celkem čtyřikrát spolu s redaktorem debatovali nejenom o tom, jak se dařilo společnosti v minulém roce 2018. Přiblížili tak všem posluchačům Frekvence 1 některé úspěchy v oblasti činnosti Global Assistance.